FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
seicento brush
Autor Wiadomość
Nowy10 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: Ruda ?ląska
  Wysłany: 18-07-2010, 17:39   seicento brush
   Bolid: CC


http://otomoto.pl/fiat-se...-C14164277.html Chce go jechać zobaczyć co o nim myślicie?
 
 
seicento99
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-2010, 18:23   

witam. jak dla mnie to dziwnie podejrzany wydaje sięprzebieg trzeba by dokładnie się przyjrzeć ksiażce serwisowej- samochód sprowadzony więc raczej większość z tych co znam od razu by powiedziała że licznik cofany bo po pierwsze samochód z komisu a te najczęściej cofają a po drugie sprowadzony a za granicą autka nie stoją od parady na tygodniu i nie jeździ nimi się tylko w nidzielę a praktycznie całe dnie. jeszcze dwie sprawy mnie ciekawią : jakbym miał ci go doradzać jeśli przebieg by był rzeczywisty to za tą kasę i ten rok i przebieg to warto ale ten dach nie wiem czy jest dobry bo zaraz może cieknąć czy coś bo to praktycznie cały dach otwierany a nie jakiś tam malutki szyber. a po drugie to może być cit lepsza wersja od Polskiej bo może mieć lepsze wykonanie bo to wersja na rynek nie Polski a niemiecki albo włoski bo właśnie jest ten dach otwierany cały. a te prawe drzwi to są niedomknięte czy tak niedochodzą dołem bo u góry jakby dochodziły już na styk a dół nie???
 
 
paker228 
spamer team
Lokalny Czepiacz


Pomógł: 69 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1102
Skąd: ZMC
Wysłany: 19-07-2010, 07:33   
   Bolid: 1.1 MPI


na zdjęciu dachu od środka auta widać jakby w rogu uszczelka czy ta osłonka na rantach odstawała (przepuszcza światło) więc ten dach jak kolega wyżej pisał do sprawdzenia czy nie cieknie.
przyjrzeć by trzeba było się kierownicy i poduszce - bo jakby była wybita.
poza tym jakoś nie wierzę niemieckim autom z przebiegiem poniżej 150tys :-P
_________________

 
 
Czarny Mnich 
Nałogowiec

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 123
Skąd: Tychy
Wysłany: 19-07-2010, 11:23   
   Bolid: Seicento 1.1 GO!


i pomyslec ze wczoraj kolo niego przechodzilem :)
_________________
WWW.CGP.ORG.PL
 
 
 
Ania 
stokrotka


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 1328
Skąd: Suwałki
Wysłany: 19-07-2010, 11:58   
   Bolid: Fiat


paker228 napisał/a:
poza tym jakoś nie wierzę niemieckim autom z przebiegiem poniżej 150tys

A to jakaś reguła,że auto z Niemiec musi mieć okreslony przebieg?
_________________
Szukaj mnie...
 
 
paker228 
spamer team
Lokalny Czepiacz


Pomógł: 69 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1102
Skąd: ZMC
Wysłany: 19-07-2010, 12:45   
   Bolid: 1.1 MPI


Krysia napisał/a:
A to jakaś reguła,że auto z Niemiec musi mieć okreslony przebieg?


nie, ale nie po to a niemczech są autostrady żeby się na nich opalać, i nie po to przeciętny niemiec dojeżdza nawet 100km dziennie do roboty żeby oszczędzać auto, i nie po to mają auta produkowane dla nich
seicento99 napisał/a:
to może być cit lepsza wersja od Polskiej bo może mieć lepsze wykonanie bo to wersja na rynek nie Polski a niemiecki albo włoski
żeby stało w garażu (8 letni samochód z przebiegiem 50 tys - czyli 6200km rocznie... sorry ale tyle robi mój tata który jeździ tylko do roboty 6km dziennie i raz do roku w trasie 500km).

takie mam zdanie o autach z zachodu (choć nie mówie że niemożliwym jest ściągniecie samochodu z rzeczywistym takim niskim przebiegiem - ale wtedy nie stoi ono w komisie tylko idzie do wujka ciotki albo synia w Polsce ;) )
_________________

 
 
Ania 
stokrotka


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 1328
Skąd: Suwałki
Wysłany: 19-07-2010, 15:11   
   Bolid: Fiat


paker228 napisał/a:
choć nie mówie że niemożliwym jest ściągniecie samochodu z rzeczywistym takim niskim przebiegiem - ale wtedy nie stoi ono w komisie tylko idzie do wujka ciotki albo synia w Polsce


No tu się z Tobą zgodzę. Auta zadbane, a Niemiec i z małym przebiegiem (zresztą nie tylko z Niemiec) rzadko kiedy stoją w komisie.

Moja Panda nie stała nawet pięciu sekund w komisie, choć Fiat wziął ją w rozliczeniu :)
_________________
Szukaj mnie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum