FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Monta instalacji gazowej do 1.1 śpi Śląsk proszę o polecenie
Autor Wiadomość
andrzejsrs 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-10-2022, 02:01   Monta instalacji gazowej do 1.1 śpi Śląsk proszę o polecenie
   Bolid: VW Crafter Maxi


Witam serdecznie
Wszystkich klubowiczów zwracam się z prośbą jak w temacie o polecenie warsztatu na Śląsku gdzie w godnych pieniążkach (nie chodzi o najtaniej bo wiem jak to później jest :)) można zamontować instalację gazową do Seicento 1.1 2000r gdyż mam okazję takiego zakupić od mamy znajomego z oryginalnym przebiegiem 70 tys km. A w związku z tym iż codziennie po śląsku robię ok 70 km po kalkulacji wychodzi że seitkiem będę podróżował do pracy za połowę kosztów które ponoszę dziś jeżdżąc starym 1.5 dCi.

Dodatkowo mam pytanie bo napotkałem ogłoszenie o sprzedaży używanej instalacji z papierami czy montaż takowej jest zgodny z prawem?
Gość za kpl liczy sobie 400 PLN !
Podam linka poniżej tylko akurat w tym ogłoszeniu ma wystawiona do mpi a nie śpi więc nad tym proszę się nie zastanawiać że nie pasuje gdyż ma również do śpi.
Link https://m.olx.pl/d/oferta/lpg-instalacja-gazowa-seicento-mpi-tomaseto-CID5-IDM3oxT.html

Z góry dziękuję za pomocne wypowiedzi
_________________
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum