FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cobra 19 dx lub Cobra 19 Ultra III
Autor Wiadomość
ziut3q 
Nałogowiec


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 100
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-05-2008, 21:51   Cobra 19 dx lub Cobra 19 Ultra III
   Bolid: Seicento 899ccm Young / Bravo 1.4 16V Dynamic


hej słuchajcie pilnie proszę o pomoc, które radyjko wybrać i czy mają sens te sprzęty bo pierwszy kosztuje 125 drugi 150zł. Antene już mam, ale potrzebuje jeszcze radja, któe by miało jakiś w miare zasięg, w mieście łapało ludzi no i czysty w miare wyrazny glos i zeby mnie slyszeli.

albo ew coś do tej ceny innego bo na więcej nie da rady z powodu zakupu felg, a to pilnie potrzebuje. pozdrawiam i prosze was o szybka odp ;)
_________________
Polska jazda
 
 
 
nodajspokoj 
Nałogowiec


Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 135
Skąd: Lublin
Wysłany: 28-05-2008, 21:54   
   Bolid: Seicento 900 + Seicento 1100 + 126p 650


Raczej Ultra III, ALE najchętniej to nie wybierałbym niczego z tych dwóch. Może warto poszukać używanych? Proponuję się rozejrzeć za Unidenkiem 510 (brakuje kilku przydatnych gadżetów w porownaniu do U520 jednak od Cobry zdecydowanie lepszy).
_________________
Moje Sejo
 
 
SCdriver_poz 
nówka sztuka ;)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 28
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-05-2008, 22:11   
   Bolid: SC 900


nodajspokoj napisał/a:
Raczej Ultra III, ALE najchętniej to nie wybierałbym niczego z tych dwóch. Może warto poszukać używanych? Proponuję się rozejrzeć za Unidenkiem 510 (brakuje kilku przydatnych gadżetów w porownaniu do U520 jednak od Cobry zdecydowanie lepszy).


Dokładnie tak, jak napisał wyżej Kolega, również rozejrzałbym się za czymś innym, aniżeli wypisane przez Ciebie Cobry - może coś używanego?

Żeby być bardziej konkretnym - ja mam również jedno z tańszych radyjek - ONWA MK3, cena: ~200 zł. Przy zakupie zasięgałem opinii u różnych osób posługujących się CB. Wszyscy proponowali właśnie albo wyżej wymienionego Unidena albo ową ONWĘ. Ja zdecydowałem się na MK3 i przy antence 140cm (helikalna) jestem bardzo zadowolony :) .

PS. Po jakimś tam czasie użytkowania jedynym mankamentem MK3 wydaje się być sposób przełączania kanałów, nie ma niestety pokrętła :( .
_________________
Pozdrawiam :) / 27.180MHz - Kolego, bądź kulturalny w eterze.
G.R.U.B.Y. -> Grubi - nie jazzy, cool i groovy.
Ostatnio zmieniony przez SCdriver_poz 28-05-2008, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nodajspokoj 
Nałogowiec


Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 135
Skąd: Lublin
Wysłany: 28-05-2008, 22:27   
   Bolid: Seicento 900 + Seicento 1100 + 126p 650


SCdriver_poz napisał/a:
nodajspokoj napisał/a:
Raczej Ultra III, ALE najchętniej to nie wybierałbym niczego z tych dwóch. Może warto poszukać używanych? Proponuję się rozejrzeć za Unidenkiem 510 (brakuje kilku przydatnych gadżetów w porownaniu do U520 jednak od Cobry zdecydowanie lepszy).


Dokładnie tak, jak napisał wyżej Kolega, również rozejrzałbym się za czymś innym, aniżeli wypisane przez Ciebie Cobry - może coś używanego?

Żeby być bardziej konkretnym - ja mam również jedno z tańszych radyjek - ONWA MK3, cena: ~200 zł. Przy zakupie zasięgałem opinii u różnych osób posługujących się CB. Wszyscy proponowali właśnie albo wyżej wymienionego Unidena albo ową ONWĘ. Ja zdecydowałem się na MK3 i przy antence 140cm (helikalna) jestem bardzo zadowolony :) .
O właśnie zapomniałem o tej MK3 słyszałem, że to całkiem niezłe radyjko (o niebo lepsze od Cobry) z tej dolnej półki.
_________________
Moje Sejo
 
 
SCdriver_poz 
nówka sztuka ;)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 28
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-05-2008, 22:30   
   Bolid: SC 900


nodajspokoj napisał/a:
O właśnie zapomniałem o tej MK3 słyszałem, że to całkiem niezłe radyjko (o niebo lepsze od Cobry) z tej dolnej półki.


Dokładnie, jest to dolna półka. Ale porównując do Cobry naprawdę warto dołożyć te 50 zł., a jeżeli nie ma pieniążków wstrzymać się jakiś czas z zakupem. Takie jest moje skromne zdanie :) .
_________________
Pozdrawiam :) / 27.180MHz - Kolego, bądź kulturalny w eterze.
G.R.U.B.Y. -> Grubi - nie jazzy, cool i groovy.
 
 
ziut3q 
Nałogowiec


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 100
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-05-2008, 22:46   
   Bolid: Seicento 899ccm Young / Bravo 1.4 16V Dynamic


dobra dzieki zdecyduje sie w takim razie na nowa Onwe MK3 dzięki wam temat mozna zamknąc
_________________
Polska jazda
 
 
 
nodajspokoj 
Nałogowiec


Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 135
Skąd: Lublin
Wysłany: 28-05-2008, 22:48   
   Bolid: Seicento 900 + Seicento 1100 + 126p 650


ziut3q napisał/a:
dobra dzieki zdecyduje sie w takim razie na nowa Onwe MK3 dzięki wam temat mozna zamknąc
Będzie pan zadowolony :ok:

Ale apetyt rośnie w miare jedzenia - zwłaszcza w temacie CB :))

EDIT: Dzięki za "pomógł" ;)
_________________
Moje Sejo
Ostatnio zmieniony przez nodajspokoj 28-05-2008, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SCdriver_poz 
nówka sztuka ;)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 28
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-05-2008, 22:48   
   Bolid: SC 900


ziut3q napisał/a:
dobra dzieki zdecyduje sie w takim razie na nowa Onwe MK3 dzięki wam temat mozna zamknąc


No i b. ładnie! Rozważ jednak też tego Unidenka czy Tobie zmiana kanałów za pomocą przycisków nie będzie przeszkadzała (jak to już wspomniałem występuje w MK3)... :) . Jeżeli nie przeszkadza to będziesz w pełni z ONWY zadowolony, ja jestem :) .
_________________
Pozdrawiam :) / 27.180MHz - Kolego, bądź kulturalny w eterze.
G.R.U.B.Y. -> Grubi - nie jazzy, cool i groovy.
 
 
tomekjachimowsk 
nówka sztuka ;)

Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: opoczno
Wysłany: 21-06-2008, 13:54   
   Bolid: seicento 900


cześć mam krótkie pytanko i liczę na pomoc osoby która może na prawdę coś powiedzieć o CB. Zamierzam kupić UNIDEKA 520 a do tego antenę Hustlera IC-100. jak myślicie czy taki zestaw pociągnie czy macie jakieś inne propozycje bo ja jestem zielony i wiem tyle ile pisze się na blogach a pisze się różnie. no i jeszcze cos-oczywiście zależy mi na w miarę dobrym sprzęcie który nie opróżni mojego portfela niskich. z góry dziękuje za pomoc.
 
 
piotrm12 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 43
Skąd: Lublin
Wysłany: 21-06-2008, 14:04   
   Bolid: Seicento 900 SPI


tomekjachimowsk napisał/a:
jak myślicie czy taki zestaw pociągnie czy macie jakieś inne propozycje

Ile anten i radyjek tyle opinii :) Więkość jest zadowolona z Unidena w zestawie z Hustlerem (np. ja :twisted: ) a inni marudzą, że im radio szumi albo antena gwiżdże.
Uniden 520 jest bardzo dobrym radyjkiem w swoim przedziale cenowym, choć to już nie ten filipiński Uniden.
Co do anteny to może zamiast Hustlera zainteresuj się Sirio AS100, jeżeli mówimy o "metrówkach"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum