FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SWAP 1100 MPI CF3 na 1200 16V CF2 "SX"
Autor Wiadomość
Przemek07 
nówka sztuka ;)

Wiek: 32
Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Bytom
  Wysłany: 15-08-2020, 19:07   SWAP 1100 MPI CF3 na 1200 16V CF2 "SX"
   Bolid: Fiat Seicento Active


Cześć, to mój pierwszy post także na wstępie pragnę się przywitać i lecę z tematem :smile:

Od kilku miesięcy śledzę na forum tematy o przekładkach silników, naprawdę bardzo dużo udało mi się dzięki temu dowiedzieć i podjąć decyzję jaki silnik chcę. Uznałem że 1.2 16V "na sterowniku" BOSCHA będzie dla mnie najlepszym wyborem. Tym sposobem, dzisiaj, wszedłem w posiadanie Fiata Brava z takim właśnie silnikiem.



Swoją drogą, jest to samochód od pierwszego właściciela, garażowany do końca 2018 roku, co widać bo dopiero zaczyna gnić :super: Mam zatem super bazę dawcę i kilka pytań z nią związanych.

Ponieważ to nie jest mój pierwszy SWAP, wiem że sobie poradzę. Plan to zamknąć się w garażu w poniedziałek i nie wychodząc z niego maksymalnie do czwartku skończyć, wliczając w to ewentualne faile.

I tutaj moje pytanie do osób "już po". Na jakie zderzenia z rzeczywistością muszę się przygotować, ponieważ nie będę dysponował transportem w tym czasie, a garaż jest na zadupiu. Wiecie, na co się przygotować, co może lub na pewno pójdzie nie tak, z czym muszę się liczyć. Po prostu nie mam doświadczenia z Seicento, jeszcze tego nie robiłem, potrzebuję opinii ludzi doświadczonych w tej materii żeby nie zrobić się w jajo na tym odludziu.

Ciapek:



Z góry dziękuję, pozdrawiam i przepraszam że się tak rozpisałem, ale informacje zawarte w już napisanych postach nie w pełni rozwiązują moje wątpliwości. Są takie rzeczy, które spie... zepsują się zawsze podczas ich ruszania i trzeba mieć zapas i o tym wiedzieć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum