FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skromne CA w seju (po raz kolejny)
Autor Wiadomość
KurczaK 
KurczaK ma... malutki
... zapierdalacz


Pomógł: 75 razy
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2950
Skąd: Kalisz
Wysłany: 17-07-2007, 23:43   
   Bolid: Alfa Romeo Brera 210+


ja osobiście bym brał 8" ... ale w małą skrzynke .. a nie w samą półkę :)

poczekaj na opinię ADAMSKY'ego :)
_________________
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"
Walter Rohl

 
 
 
ADAMSKY 
Nocny zwiadowca
Nadworny Akustyk


Pomógł: 130 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 547
Skąd: Pleszew
Wysłany: 18-07-2007, 07:16   
   Bolid: SC 1.1 SPI


KurczaK napisał/a:
poczekaj na opinię ADAMSKY'ego


sasiad jak zwykle masz racje - tez bym tu zapodal do tego wszystkiego skrzynke ale moze nawet 10" - np : PHASE THRILLER 2500 - za ok 400 pln jest w obudowie B-R 30 litrow , w zamknietej nie gra wcale.
Mysle ze budzetowo a dosc solidnie. Ale moze ktos jeszcze ma jakies propozycje.
 
 
 
chomik 
Bywalec


Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 64
Skąd: Wieruszów
Wysłany: 18-07-2007, 15:40   
   Bolid: Seicento 900 rocznik '99


ok ale mi się wydaję że przekraczamy kwote jaką może zainteresowany przeznaczyć czyli jak wspominał max 500 zł. A tu skrzynka za około 400 zł plus jakie radio ze 300 i to już daje 700 a jeszcze pewnie jakiś wzmak no i to chyba troche przekracza kwote... jeśli mamy się zatrzyamać w 500 zł to bym w skrzynke nie inwestował. fakt dźwięk na pewno lepszy ale potrzeba sporo rzeczy by zagrała. a tu dobre radio i może jakieś jajca na półke. a z czasem mlodygun, może odłoży jakiś pieniążek i kupi sobie wzmak i skrzynke :wink: ja kasy nie mam i nie kupiłem ani wzmaka ani skrzynki a gdy mówię coś o dokupieniu jakiegoś głośnika to moja przyszła żona (mgr teorii muzyki ze słuchem absolutnym) pyta się po co przecież jest bardzo dobrze więc to co pisze nie jest tylko moim zdaniem ale nas dwojga... :))
_________________
Życie to ciężki zawód
 
 
 
Dastin4
[Usunięty]

Wysłany: 19-07-2007, 13:44   

Może ja powiem co mam u siebie. Odziedziczone po poprzedniku radio blaupunkt sevilla, z przodu standard, a w bagażniku skrzynka B-R zrobiona własnoręcznie. I może mnie tu sfakujecie za tą skrzynie, ale jest w niej zwykły głośnik niskotonowy 165mm jeszcze z czasów malucha, który teraz można dostać chyba za 15 złotych :shock: i w środku zwykły filterek z allegro chyba za dwie dychy. POliczone to coprawda wszystko w WINISD i podpięte pod tylny kanał (wrzucona do bagaznika) daje dużo basu. Nie gra to może rewelacyjnie czysto (jak podepne jeszcze jakąś zwrotkę wysokotonową pod przód to może będzie lepiej), ale można tanio zrobić coś co daje relatywnie dobry i w dużej ilości bas. Wiadomo, że przez wzmaka poszłoby to o niebo lepiej i można byłoby ten ukłąd rozbudować, ale jak młodygun nie ma kasy to może sobie coś takiego zrobić sam.
Prośba tylko, żebyście mnie tu za to nie nazywali adamem słodowym i jego zrób to sam za ten post :))
Mam jeszcze w półce dwa pioniery współosiowe i może je podłącze jako gwizdki bo ktoś się chyba nad nimi wcześniej znęcał i lekkawo zaczynają charczeć. Tylko narazie nie podpinam bo szkoda radia.
 
 
mlodygun 
nówka sztuka ;)


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-07-2007, 00:50   
   Bolid: Brava 1.6 16v


No to ja już postanowiłem i wybrałem sprzęt który nie bawem zostanie zakupiony tylko będzie wypłata za sierpień odrazu się za to biore czyli będzie wyglądać to tak:

Jednostka sterująca - JVC KD-G332 http://www.allegro.pl/item216407939.html
Przód - fabryczne Tonsile
Tylna półka - BLAUPUNKT GTX - 803 8'' http://www.allegro.pl/item216565022.html
Bagażnik (ale to dopiero w przyszłym roku) - tuba basowa (tak do 100zł i napewno nie na cały bagażnik bo on się też czasem przydaje)

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć bo to też mi się przyda przy montażu radioodtwarzacza. Niektórzy co pomagali mi w moich poczynaniach z założeniem filtru przeciw zakłóceniowym widzieli instalacje radiową w moim seju. Dla przypomnienia właściciel przede mną poucinał kable wyjmując sobie odtwarzacz i nie pozostawił żadnej kostki:/ i teraz moje pytanie a właściwie dwa pytania: czy ktoś się zna na schemacie kostki ISO i wie jak to sie podłącza?, i drugie pytanko czy znajdę to na forum seicento? bo niechce śmiecić forum w sierpniu jak się zaczne bawić z tą całą car audiową elektroniką i sobie jakoś poszukam do tego czasu:)

P.S dziękuje wszystkim zainteresowanym za pomoc w doborze sprzętu :wink: gdyby nie wy to pewnie wylądowałbym na jakimś pionku i 16 na tylnej półce:/ nie ośmielę się pochwalić sprzetem w dziale "Nasze auta" i jak to wszystko mi wyszło pokaze na fotkach :wink:
_________________
Pozdro Damian ;-)
Ostatnio zmieniony przez mlodygun 20-07-2007, 00:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ADAMSKY 
Nocny zwiadowca
Nadworny Akustyk


Pomógł: 130 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 547
Skąd: Pleszew
Wysłany: 20-07-2007, 02:44   
   Bolid: SC 1.1 SPI


mlodygun napisał/a:
czy ktoś się zna na schemacie kostki ISO i wie jak to sie podłącza?

polecam
http://www.seicento.pl/te...udio-vt5124.htm

po za tym zawsze sluzymy pomoca i rada

pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum