FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobra antena?
Autor Wiadomość
Kucharz 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 35
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-05-2011, 18:42   
   Bolid: Fiat Seicento Peugeot Bipper 1.4 HDI


Kolego,możesz mi powiedzieć z jakiego powodu..?
_________________

 
 
molo_cx 
Bywalec


Pomógł: 11 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 80
Skąd: Przeginia Duchowna
Wysłany: 20-05-2011, 08:28   
   Bolid: Fiat Seicento 1.1 MPI


Ciastek napisał/a:
a moim zdaniem Hustler jest szpetny i do tego nie "poręczny" :P dlatego wybrałem TTI pochylaną ale też mi się nie podoba :P i według mnie lepiej dołożyć te pare groszy i kupić chociaż Sirio ;) anieżeli tego Hustlera... ale aktualnie zastanawiam sie nad President Florida chociaż boje się tego że będzie za mało zbierać mi na trasie :(


Może nawet nie będzie gorzej ściągać, ale na pewno nie pogadasz, mało kto cię usłyszy. Stanowczo odradzam.
Nie polecam też najdłuższych anten bo się bardzo chwieją na boki (dziury na drogach i duże prędkości przede wszystkim) co nie wpływa korzystnie na jakość. Antena musi stać pionowo.
 
 
 
sejomaniak 
Nałogowiec


Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 302
Skąd: Ruda ?ląska
Wysłany: 15-06-2011, 21:19   
   Bolid: F/I/A/T Seicento BRUSH 1.1MPI


tak a poza tym nie mozna bylo kupic na przyklad sirio AS100 przeciez to nie jest takie drogie, ok moze hustler kosztuje ok 30zl, ale jakosc wykonania tez jest niska, zobaczysz kolego co bedzie dzialo sie z hustlerkiem po jednej zimie... :wesoly:
_________________
Seicento
 
 
 
renire 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 73
Skąd: internet
Wysłany: 06-07-2011, 10:11   
   Bolid: Fiat seicento 0.9 FUN + LPG


od niedawna jestem posiadaczem cb radia m-tech Legend II + antena hustler ic 100. jest to moje pierwsze radyjko w moim pierwczym ale za to cudownym i uroczym fiacie seicento FUN rocznik 2000. Cos sie dzieje bo szumi mi to cb radio gdy włacze wycieraczki badz nawiew. wtedy musze prawie skrecic SQ prawie na maksa zeby przestaŁO szumiec??? byłem dzis w serwisie mobilka i powiedzieli mi ze antena nie ma masy wogóle....mowia ze antena jest spierdzielona, ale moim zdanie ona dobrze chodzi wszyscy mnie słyszą ja wszystkich tez w miare ok słysze, i nie wiem co tu dalej począc. bo szumy mnie wkurzają nie wiem moze to taka przypadłosc w tych naszych pszczółkach.
prosze o pomoc!!!!! co robic szukac nowej anteny czy co
cb podłączone pod gnazdo zapaliczki, jak podłączałm pod akumulator to to samo nic sie nie zmienia
_________________
reni
 
 
 
Czarny Mnich 
Nałogowiec

Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 123
Skąd: Tychy
Wysłany: 07-07-2011, 15:37   
   Bolid: Seicento 1.1 GO!


renire napisał/a:
od niedawna jestem posiadaczem cb radia m-tech Legend II + antena hustler ic 100. jest to moje pierwsze radyjko w moim pierwczym ale za to cudownym i uroczym fiacie seicento FUN rocznik 2000. Cos sie dzieje bo szumi mi to cb radio gdy włacze wycieraczki badz nawiew. wtedy musze prawie skrecic SQ prawie na maksa zeby przestaŁO szumiec??? byłem dzis w serwisie mobilka i powiedzieli mi ze antena nie ma masy wogóle....mowia ze antena jest spierdzielona, ale moim zdanie ona dobrze chodzi wszyscy mnie słyszą ja wszystkich tez w miare ok słysze, i nie wiem co tu dalej począc. bo szumy mnie wkurzają nie wiem moze to taka przypadłosc w tych naszych pszczółkach.
prosze o pomoc!!!!! co robic szukac nowej anteny czy co
cb podłączone pod gnazdo zapaliczki, jak podłączałm pod akumulator to to samo nic sie nie zmienia



wes od kogos znajomego antene i sprawdz na swoim aucie czy tez szumi
_________________
WWW.CGP.ORG.PL
 
 
 
renire 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 73
Skąd: internet
Wysłany: 07-07-2011, 23:09   
   Bolid: Fiat seicento 0.9 FUN + LPG


no tak bede własnie robił w sobote, bo teraz to nie ma czasu w tygodniu ...... zobaczymy co to da !!!

[ Dodano: 19-08-2011, 09:46 ]
na as 100 nie szumi więc prosta odpowiedz - tak jak myslałem - mam zjeb..... antene.....wieć teraz udaje sie na zakupy po nową antenkę ..............i w polskę można śmigać !!! !!!
_________________
reni
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi - Mapa Forum