FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupie seicento abarth lub sporting ktoś coś....
Autor Wiadomość
dawiddawidowski 
Moderator
Cento Nowy Sącz


Pomógł: 47 razy
Wiek: 31
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 3642
Skąd: NS
Wysłany: 24-11-2015, 20:29   
   Bolid: SC Abarth 1.4 16v 6speed


Na śląsku same złomy są :)) Pojechałem po sportinga 1.4 16v który miał być ideałem za 6tys. a okazał się wrakiem za grosze gdzie sama robota wyniosła by drugie tyle
_________________
Polska Jazda SC

ROSSO BAROCCO by dawid
 
 
ErZet 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 13
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 24-11-2015, 22:32   
   Bolid: Toyota corolla family car


Panowie nie przerazajcie mnie ze na Śląsku nie kupię lub znajdę godnej sztuki:P
 
 
adrian 
Nałogowiec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2014
Posty: 728
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 25-11-2015, 21:41   
   Bolid: Seicento 1.1 MPI Abarth


nie sądzę, by ograniczając się do jednego województwa coś znaleść :) ja szukałem w całej PL i zajęło mi to 4 miesiące... SPORTINGA.. nie mówie o Abarthcie :) chyba ze jakis fanatyk pokroju mnie czy Dawidowskiego bedzie chcial sprzedac ale to szykuj sie na cene 10.000 + :P
 
 
ErZet 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 13
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 25-11-2015, 22:45   
   Bolid: Toyota corolla family car


Heh mistrzuniu powiedz mi co macie porobione w tych autach ze mówisz o cenie 10k plus.
 
 
automaniak126 
Nałogowiec


Pomógł: 25 razy
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 285
Skąd: z rodziny Fiata
Wysłany: 26-11-2015, 11:04   
   Bolid: Seicento


jeśli chcesz dobre auto i masz trochę gotówki to nie zawracaj sobie szukaniem auta w PL od handlarzy itp, jedź do Niemiec weź ze sobą kogoś kto się zajmuje ściąganiem dobrych aut z zachodu i szukaj tam Abartha na pewno nie wrócisz na pusto:-)
_________________
Kupujesz auto, ale nie do końca ogarniasz temat? Chętnie pomogę w mojej okolicy. Mogę dojechać. Info na pw.
 
 
dj-BRYLANT 
Nałogowiec


Wiek: 34
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 333
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-11-2015, 20:48   
   Bolid: Seicento Abarth


albo dawaj do mnie :))
_________________
http://www.seicento.pl/viewtopic.php?t=363767
 
 
 
adrian 
Nałogowiec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2014
Posty: 728
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 26-11-2015, 23:04   
   Bolid: Seicento 1.1 MPI Abarth


ErZet napisał/a:
Heh mistrzuniu powiedz mi co macie porobione w tych autach ze mówisz o cenie 10k plus.


mistrzuniu ano mam włożone dosyć sporo i są to rzeczy nie do dostania, auto jest w unikatowym stanie, ma 130 tysiecy przebiegu a pachnie salonem, cala mechanika jest ogarnieta, doposazone maksymalnie w co sie da na ten moment - czesto są do rzeczy unikatowe, których sie NIE DA dostać, instalacja sekwencyjna staga za 2,5 k wiec cena sie z nikad nie bierze. chcesz sprawdzone = zapłać, bo za 5000zł zadbanego abartha nie kupisz. mi pisali to samo, wyśmiewałem ich, ale po czasie - przyznaje, za dobre, zrobione sejo, jeszcze jakieś z dobrym kołem i wypasem trzeba dać minimum 7-8k i to i tak stan "do ogarnięcia" będziesz miał. druga sprawa mało kto po wpakowaniu tylu pieniędzy się z takim autem rozstaje, a jeśli już to robi to sprzedaje jako serie a reszte na fanty. i to sie jedynie opłaca, bo - wyprzedze moich następców - włożonej kasy w sejo w żaden sposób nie odzyskasz sprzedając jako całość.

a tak zupelnie no offense - życzę powodzenia w szukaniu, bo teraz trafić auto w dobrym stanie to nielada wyzwanie.

PS: uogólniłem tą wypowiedź, bo jakbym miał Ci wyliczać co mamy, co zrobiliśmy itd to wyszłoby grubo ponad 13 koła.


automaniak126 napisał/a:
jeśli chcesz dobre auto i masz trochę gotówki to nie zawracaj sobie szukaniem auta w PL od handlarzy itp, jedź do Niemiec weź ze sobą kogoś kto się zajmuje ściąganiem dobrych aut z zachodu i szukaj tam Abartha na pewno nie wrócisz na pusto:-)


znalazłem kiedyś czarnego Abartha, po podliczeniu kosztów sprowadzenia/opłat/benzyny itd wyszło 9100zł. sprowadzanie takich aut sie nie opłaca, ale fakt - tam sie coś znajdzie.
 
 
ErZet 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 13
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 12-12-2015, 16:43   
   Bolid: Toyota corolla family car


http://olx.pl/i2/oferta/f...D5-IDd3UED.html co myślicie o tej sztuce na 1 rzut oka ?
 
 
Steffan 
Nałogowiec


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 868
Skąd: Łódź
Wysłany: 13-12-2015, 20:14   
   Bolid: e91


ErZet napisał/a:
http://olx.pl/i2/oferta/fiat-seicento-sporting-abarth-klima-stan-bdb-po-oplatach-kola-zimowe-gratis-CID5-IDd3UED.html co myślicie o tej sztuce na 1 rzut oka ?


Na 1 rzut oka to ma brewki pod lampami przednimi, a sportasie w serii ich nie miały

:mg:
_________________
 
 
barkor 
spamer team


Pomógł: 90 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 1046
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 14-12-2015, 02:27   
   Bolid: Seicento 900-->1.2 8V-->1.4 8V


Steffan napisał/a:


Na 1 rzut oka to ma brewki pod lampami przednimi, a sportasie w serii ich nie miały

:mg:


Przy tym roczniku lampy przednie mogły być już wymieniane z wiadomych względów (pękanie koszyczków od regulacji), a nowe lampy (zapewne zamienniki) dostarczane są z brewkami, więc może ktoś zamontował z niewiedzy razem z brewkami. Może też nowe lampy świadczą o jakiejś stłuczce, kwestia oględzin pasa przedniego. Ciekawa jest naklejka na tylnej klapie. Ja u siebie też nakleiłem złośnika w tym samym miejscu (pod zamkiem), bo niestety pojawia się tam korozja chyba standardowo i zapewne w tym przypadku naklejka też maskuje korozję, a zawsze jest to argument do negocjacji ceny.
 
 
ErZet 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 13
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 14-12-2015, 05:31   
   Bolid: Toyota corolla family car


Tak jak mówisz barkor a klapę zawsze idzie zrobić za pół ceny lub dobra flaszunie xD
 
 
ErZet 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 13
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 19-12-2015, 20:31   
   Bolid: Toyota corolla family car


Okazał się parchem haha a więc znalazłem nowego co myślicie ? http://olx.pl/i2/oferta/f...D5-IDd9kJP.html
 
 
slavcar 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: Żmigród
Wysłany: 26-12-2015, 16:03   Czarny Abarth 1998 ca 127K
   Bolid: Seat Leon 1P 1.9 TDI/SCS Abarth/Corsa OPC1.6T


Hej, polecam swojego czarnego wypieszczonego abartha. Autko dla pasjonata, czysty oryginał, zero tuningowych modów. kontakt 535 33 88 36
 
 
PodOczko 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 24 Gru 2015
Posty: 14
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 27-12-2015, 00:12   
   Bolid: Seicento Sporting


Ja ostatnio kupiłem sesja sportinga od babci 70 letniej która jeździła nim 12 lat fakt faktem nie jest idealny bo ma wyblakly lakier Ale zero rdzy progi całe i silnikowo też bez zarzutów A dałem uwaga 1500zl :)
 
 
dawiddawidowski 
Moderator
Cento Nowy Sącz


Pomógł: 47 razy
Wiek: 31
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 3642
Skąd: NS
Wysłany: 27-12-2015, 00:49   
   Bolid: SC Abarth 1.4 16v 6speed


PodOczko, zapodaj foty :))
_________________
Polska Jazda SC

ROSSO BAROCCO by dawid
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi - Mapa Forum