FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zanikanie ilości własnych postów
Autor Wiadomość
iNteNse 
Nałogowiec


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 835
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 20-11-2012, 22:03   
   Bolid: White lover


Mnie tam w sumie już nic nie zdziwi. Przecież Bombel dostał nawet za to bana na dwa tygodnie, czy tam więcej. Ja rozumiem porządek porządkiem bo to rzecz jasna, ale z umiarem, gdzie jest potrzebny temat do usunięcia bo się powtarza po raz enty to samo pytanie to ok. Nie wątpię w to jednak że strona o naszych sejach ma tak niski zasób co do pamięci, że potrzebna jest masowa kasacja wszystkiego co mi się podoba. Nie mam do nikogo o to pretensji. Dla mnie określenie to czy ktoś pisze na jakość czy na ilość jest "śmieszne". Czyli nie mogę pisać dużo postów na temat?
Czasami warto jest zaczerpnąć świeże powietrze, może jakieś nowe pomysły przyjdą?

@dedek, innym też posty ubywały, bądź numeracja stron w danym temacie.
_________________
Youtube
White lover

All bad things must come to an end..
 
 
Ania 
stokrotka


Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 1328
Skąd: Suwałki
Wysłany: 20-11-2012, 22:11   
   Bolid: Fiat


Nie wiem ile razy można powtarzac do znudzenia - że im więcej spamu, zwłaszcza w warsztacie tym mniej chętnie użytkownik skorzysta z "szukajki".
Jeśli user znajdzie jedną- dwie strony porad na interesujący go temat - to może poczyta zanim założy nowy temat. Jesli pokaże mu się 107 tematów to raczej nie skorzysta.

Poza tym ile razy słyszałam narzekania na bałagan?


Wszystkim nie dogodzimy.


iNteNse napisał/a:
Czasami warto jest zaczerpnąć świeże powietrze

Raczej świeżego powietrza... i to jest powód bana dla niektórych.
_________________
Szukaj mnie...
 
 
Lisek 
spamer team

Wiek: 34
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 3120
Skąd: Polska
Wysłany: 20-11-2012, 22:19   
   Bolid: Sc


Ania napisał/a:
Poza tym ile razy słyszałam narzekania na bałagan?


w dziale nasze auta? czy w warsztacie?
 
 
 
iNteNse 
Nałogowiec


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 835
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 20-11-2012, 22:21   
   Bolid: White lover


Co do warsztatu to ok, ale do działu Nasze auta ja tam nie widzę żadnego spamu. Według mnie wszystko jest ok, gdy autor danego tematu pozwala na posty, który w pewnym kontekście odnoszą się do jego samochodu, itp. Powiedz mi jaki jest cel usuwania postów z wyżej wymienionego działu? Większość osób które zakładają nowe tematy dopiero się zarejestrowały i nie chce im się użyć opcji "szukaj". Co ma do tego, że jest 107 tematów to nie rozumiem, jeśli ktoś tego używa, tj. tej opcji to zobaczy sobie po ilości odpowiedzi w danym temacie i wszystko jest cacy, a nie po ilości tematów, co za non sens.

Ja jakoś nigdy przeglądając tematy o naszych autach nie zauważyłem, żeby ktoś narzekał na spam. Zdarza się jedna osoba na przypuśćmy tą pule 240 osób. Czasami trzeba wyczuć ironie. Nawet jeżeli ktoś o tym piszę, to ma taką opcje jak prywatna wiadomość do moderatora i sprawa załatwiona, a nie moderator sobie wybiera co mu się żywnie nie podoba w temacie.

Racja, nie każdemu da się dogodzić :]


Edit:

Ludzie wybaczcie mi, że popełniam błędy przecież powinienem być perfekcyjny? Dobra w niedziele się wyspowiadam :]
Ostatnio zmieniony przez iNteNse 20-11-2012, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania 
stokrotka


Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 1328
Skąd: Suwałki
Wysłany: 20-11-2012, 22:23   
   Bolid: Fiat


Lisek, narzekałeś na spam w manualach...który sam inicjowałeś.

Uprzejmie usunęłam.

I nawet nie skomentowałam Twojego narzekania na bezczynność moderatorów i czego to byś osobiście nie uporządkował gdybyś tylko mógł.


iNteNse napisał/a:
ale do działu Nasze auta ja tam nie widzę żadnego spamu


Przykro mi ale jest!

Dyskusje na tematy różne, umawianie się na spoty tudzież propozycje wykonania różnych dzieł - nie za darmo- na przykład przez Liska. Co powinno się raczej załatwiać przez PW.

iNteNse napisał/a:
Większość osób które zakładają nowe tematy dopiero się zarejestrowały i nie chce im się użyć opcji "szukaj"


Poczytaj sobie Regulamin Forum!!!
Zakładanie nowego tematu, podaczas gdy istnieje bliźniaczy jest zaśmiecaniem forum.
_________________
Szukaj mnie...
 
 
iNteNse 
Nałogowiec


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 835
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 20-11-2012, 22:42   
   Bolid: White lover


A czy ja zakładam nowe konta i robię specjalnie nowe tematy? Pisałem że ludzie tak robią, skoro nie umiesz wyczytać tego co napisałem i powtarzasz po mnie to samo to już nie mój problem.
Zawsze się można do czegoś doczepić bo komuś coś nie pasuje, jak ci to sprawia taką przyjemność to założę dla ciebie forum z moją bazą danych i będziesz mogła robić wszystko co ci się żywnie podoba. Czyli według twojego toku rozumowania, jak chce napisać o śmiesznej sytuacji która spotkała moje auto, np. przebita opona mam to napisać w dziale Humor? Zresztą kto i gdzie i z kim się umawia to już ich własna sprawa i jeżeli autor pozwala sobie na owe rzeczy, nie powinny być posty usunięte. Tak jak pisałem, jeżeli właściciel tematu zgadza się na takie coś bo jest zainteresowany to jest ich sprawa. Przy okazji inni użytkownicy forum mogą wyczytać jaki jest koszt w przypadku Liska - flokowania.
Tak na przyszłość, jest taka opcja edit do edycji postu. Rozumiem jak by to było po czasie (post pod postem), z tego co pamiętam do 10 minut można edytować.
_________________
Youtube
White lover

All bad things must come to an end..
 
 
Ania 
stokrotka


Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 1328
Skąd: Suwałki
Wysłany: 20-11-2012, 22:46   
   Bolid: Fiat


iNteNse napisał/a:
jak ci to sprawia taką przyjemność to założę dla ciebie forum z moją bazą danych i będziesz mogła robić wszystko co ci się żywnie podoba.


Proponuję założyć wobec tego własne forum tudzież bloga. I robić wszystko co Wam się podoba.
_________________
Szukaj mnie...
 
 
szymonek 
ĄĄĘĘĘ


Wiek: 36
Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 2645
Skąd: 54° 05'N 22° 56'E
Wysłany: 21-11-2012, 14:45   
   Bolid: 1E 187


P.P napisał/a:
Przecież Bombel dostał nawet za to bana na dwa tygodnie że poruszył ten temat :)


radzę Tobie i innym dobrze się w tym temacie rozeznać, lub nie wypisywać takich bzdur bo tracę pomału cierpliwość.. :dziadek:
_________________


Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki... cuda zajmują mi trochę więcej czasu... :))
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum