FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w dowodzie
Autor Wiadomość
tofik 
Nałogowiec


Wiek: 34
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 139
Skąd: Elbląg - Wrocław
Wysłany: 19-05-2012, 21:07   Zmiany w dowodzie
   Bolid: Alfa 156 1.9 JTD


troszkę góglowałem ale zapytam jeszcze forumowiczów :)) mianowicie przerabiam swojego seja na vana ale tylko dla potrzeb własnych nie prowadzę żadnej działalności itd. po prostu będę montował zabudowę car-audio czy powinienem zgłaszać w urzędzie to że będę miał auto 2 osobowe a nie 4 czy tam 5 jak dotychczas? Stacje diagnostyczne przy przeglądzie lub co gorsza policja nie będą mieć wątpliwości?
_________________
Kiedyś to było
 
 
 
juliusz64 
Nałogowiec


Wiek: 29
Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 442
Skąd: Okolice Ostrołęki
Wysłany: 19-05-2012, 21:20   
   Bolid: Seicento 900


Dużo sejów jeździ wybebeszonych :P
Według mnie mogli by się przyczepić czemu np. jedziesz we 4 a masz w dowodzie 2 osoby a tak to chyba nie ma z tym problemu
_________________
fast sej ; >
 
 
 
TresH 
Nałogowiec
Spamer Przodowy!


Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 381
Skąd: south west
Wysłany: 19-05-2012, 21:30   
   Bolid: sc


juliusz64 napisał/a:
Dużo sejów jeździ wybebeszonych :P
Według mnie mogli by się przyczepić czemu np. jedziesz we 4 a masz w dowodzie 2 osoby a tak to chyba nie ma z tym problemu


Powiem Ci tak z mojego doświadczenia. :))

Mam cały tył wybebeszony i nie mam nic z tyłu kompletnie tj. (kanapy i pasów) jest założona rozpórka.

Przy kontroli policji władza zapytał się mnie czy przygotowuje auto do rajdów i do tego momentu to pamiętam. Nawet drogówka jak mnie mija, a wiedzą, że mam wybebeszone auto czy też inni nie zatrzymują bo po co. Niema nigdzie w przepisach, że nie możesz jeździć bez kanapy i pasów z tyłu.

Ale jeżeli kogoś byś przewoził bez kanapy i pasów, a masz w dowodzie 5 to już nie dość, że mandat to coś gorszego mogą dowalić.

Ja tylko tył zakładałem teraz na przegląd i teraz ją wyjąłem i czeka na lepsze czasy.

Wyciągnąłem i od razu auto jest lżejsze mniej pali i lepiej się zbiera. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało. :))
_________________
"...bo tak naprawdę niema nic lepszego niż iść do auta i wrócić uwalony smarem i olejem..."
 
 
tofik 
Nałogowiec


Wiek: 34
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 139
Skąd: Elbląg - Wrocław
Wysłany: 19-05-2012, 21:34   
   Bolid: Alfa 156 1.9 JTD


czyli na przeglądzie na flaszkę i się obejdzie bez wkładania kanapy, bo mam inny pomysł zagospodarowania wnętrza więc nie chciałoby mi się przekładać a starą tapicerkę lepiej sprzedać zawsze na jakieś piwo do prac przy seju będzie :))

btw. nie zamierzam przewozić nikogo poza sobą e.w jedną osobę mogę dobrać ale na tylnej kanapie odkąd mam samochód siedziała może raz jedna osoba :-P
_________________
Kiedyś to było
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum