FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Któredy poprowadzic kable.
Autor Wiadomość
biszkopcik 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 35
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-02-2015, 22:13   Któredy poprowadzic kable.
   Bolid: seicento 900


Witam, przerylem troche dział i nie znalazlem odpowiedzi. mam glosniki 6x9 na tylna półke i chce poprowadzic jakos kabel do radia. z bagaja pod listwami obok drzwi i co dalej? ktoredy to poprowadzic kiedy listwa obok drzwi sie konczy? Porsze o pomoc ;)
 
 
PIETREK86 
Nałogowiec


Pomógł: 15 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 134
Skąd: Grójec ( okolice )
Wysłany: 09-02-2015, 10:00   
   Bolid: seicento


Prosta sprawa :beer:
Najlepiej zdemontować listwy po lewej stronie. Z tego z pamiętam jeden wkręt z przodu obudowy maskującej i z tyłu jeden łapiesz rękoma od strony fotela i pewnym ruchem ciągniesz ku górze aż zatrzaski puszczą dalej kanapa w górę i przewód układasz według uznania. Szkoda że nie jesteś z moich okolic bo już kilka razy ogarniałem ten temat :)
_________________
http://www.polskajazda.pl.../Seicento/55783

http://centomania.waw.pl/
 
 
 
biszkopcik 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 35
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2015, 11:06   
   Bolid: seicento 900


No tak ale jak sie konczy listwa z przodu to musze to jakos poprowadzic w desce i obok pedalow. I jak prowadzic ten kabel, upychac jak sie da byle by sie trzymalo czegos czy jest jakis popularny i sprawdzony sposob.
 
 
PIETREK86 
Nałogowiec


Pomógł: 15 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 134
Skąd: Grójec ( okolice )
Wysłany: 09-02-2015, 11:32   
   Bolid: seicento


Kuźwa pokrzaniło mi się prawą stroną najlepiej nie żadnymi pedałami przerzucasz przewód za półką schowka dodatkowo przyczepiasz ściągaczami plastikowymi. Możesz sobie tylko zaznaczyć dodatkowo przewody aby nie pomylić kanałów lewego i prawego bo głośniki będą słabsze.
_________________
http://www.polskajazda.pl.../Seicento/55783

http://centomania.waw.pl/
 
 
 
iNteNse 
Nałogowiec


Pomógł: 4 razy
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 835
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 10-02-2015, 01:07   
   Bolid: White lover


Ja jak robiłem u siebie to tak, głośniki a raczej wtyczki od nich ustaw do kabiny byś mógł kabel/kable przeciągnąć w te wtłoczenia w półce bagażnika i najlepiej czymś przykleić, później puścić to na dół.
Aby się nie plątało to tam gdzie masz zatrzaski od wykładziny bagażnika przepuścić kable pod tym i następnie pod tylną kanapę. Odkręcasz śruby, która trzyma plastik prawego progu i najlepiej całym progiem przetłoczyć kabel. To samo idzie przy z drugiej strony, także plastik do odkręcenia. Kabel możesz puścić nad tym schowkiem malutkim. Spokojnie dasz radę kabel puścić górą do radia. Ja miałem tak u siebie, było estetycznie na czym mi najbardziej zależało :)
_________________
Youtube
White lover

All bad things must come to an end..
 
 
ADTOM 
nówka sztuka ;)


Wiek: 46
Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 33
Skąd: Bielsko - Biała
Wysłany: 12-02-2015, 15:59   
   Bolid: Seicento 1.1 Abarth


Ja mam puszczone w peszlu czarnym przy progu od strony pasażera potem pod kanapą. Peszel dochodzi do samych głośników, przykleiłem go do półki na kleju na ciepło. Jeden minus półka na stałe :)
 
 
ADTOM 
nówka sztuka ;)


Wiek: 46
Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 33
Skąd: Bielsko - Biała
Wysłany: 12-02-2015, 16:01   
   Bolid: Seicento 1.1 Abarth


Ja mam puszczone w peszlu czarnym przy progu od strony pasażera potem pod kanapą. Peszel dochodzi do samych głośników, przykleiłem go do półki na kleju na ciepło. Jeden minus półka na stałe :)
 
 
Wojtek88 
nówka sztuka ;)

Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 28
Skąd: Łańcut
Wysłany: 14-02-2015, 14:22   
   Bolid: Seicento 900


Ja u siebie kabel "+" do akumulatora oraz kabel do radia mam puszczony przez szczelinę w oparciu tylnej kanapy, następnie kable pociągnięte są pod dywanik wzdłuż tunelu środkowego i wypuszczone pod deską rozdzielczą tak, że wszystko jest ładnie pochowane :grin: Kabel "+" do akumulatora mam puszczony przez gumową uszczelkę w ścianie grodziowej w okolicach linki od prędkościomierza i założony na nim dodatkowo bezpiecznik.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum