FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Deska roździelcza, kokpit demontarż
Autor Wiadomość
Greg0714 
nówka sztuka ;)

Wiek: 51
Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-01-2019, 14:22   Deska roździelcza, kokpit demontarż
   Bolid: Seicento 900


Witam, chciałem przeprowadzić kable z komory silnika do wnętrza pojazdu i zamiast puszczać je istniejącymi przelotkami Chciałem sobie zrobić swoją nową( debil ) bez jakiegokolwiek dłuższego namysłu chwyciłem za wiertarkę i wwierciłem się prosto w wiązkę. Chyba będę musiał teraz ściągnąć cały przód żeby dostać się do tej wioski i ją polutować. Czy mógł by ktoś z szanownych forumowiczów opisać mi krok po kroku Jak zdemontować cały kokpit żeby dostać się do wiązki po lewej stronie., serdecznie dziękuję
_________________
Greg0714
 
 
junioras7 
Nałogowiec


Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 503
Skąd: Bath
Wysłany: 24-01-2019, 18:00   
   Bolid: Seicento 1.1 mpi


Trochę roboty z demontażem deski jest. Musisz zdemontować kierownicę, licznik obrotomierz jeśli go masz, konsole środkowa 2 śrubki a trzecia jest ukryta za środkowym pokrętłem i tam idzie wiązka przewodów i ją też odpinasz środkowy nawiew też zdejmujesz bo tam też kable są przypiete, nie jestem pewien czy pod maskownicami głośników czy za nawiewami bocznymi też są śruby z tyłu przy szybie masz 1 śrubę 2 masz przy schowku na dole pod a nad tunelem środkowym masz 2 do odkręcenia i po stronie kierownicy jedną.
_________________
https://www.youtube.com/c...4KbL5pXiMRvsv0Q


https://www.facebook.com/CentoPassion/
 
 
Greg0714 
nówka sztuka ;)

Wiek: 51
Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-01-2019, 20:47   
   Bolid: Seicento 900


Dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Na szczęście po usunięciu lewego głośnika okazało się że przy wielkiej kombinacji polutowałem wszystko przez ten otwór 😊. Na szczęście oprócz 3 spalonych bezpiecznikow nic się nie stało i żona mnie nie zabije😁😁😁może jutro jeździć. Jeszcze raz wielkie dzięki.
_________________
Greg0714
 
 
mario91 
Nałogowiec

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 550
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-01-2019, 07:38   
   Bolid: SC 1.1 MPI, Stilo 1.9 JTD


Tam gdzie przechodzi linka do otwierania maski masz taką dość dużą zaślepkę między komorą silnika a kabiną auta. Wywierć sobie w tej gumce dziurę i już masz dogodne miejsce na przeprowadzenie kabli. To tak jakbyś potrzebował na przyszłość ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum