FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
głośniki na przód Helix B4X 75W problem z montażem
Autor Wiadomość
piter_poznan 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 22
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-03-2015, 21:39   głośniki na przód Helix B4X 75W problem z montażem
   Bolid: Seicento Sporting


witam wszystkich, mam pytanko , mam glosniki 10 cm Helix B4X 75W o glebokosci montazowej 46cm i mam pewnien problem , jakos nie moge ich upchać na przód , nie chce nic robic na sile ale nie moge ich wsadzic przykreconych do oryginalnej ramki , nie wiem do konca czy cos blokuje ale jakos nie moge sobie poradzic a nie chce pchac na siłę. prosze was aby ktos mi doradzil jaka mniej wiecej glebokosc montazowa glosnika tam pasuje na przód, problem pojawil sie od strony kierowcy , od pasazera nie sprawdzałem poniewaz juz mnie noc zastala , jutro bede probował dalej co z tym fantem zrobic, dziekuje za dobre rady z waszej strony , moze jest jakis patent aby to wcisnac , pozdrawiam piotr
 
 
Gurolsky 
nówka sztuka ;)

Wiek: 31
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 2
Skąd: Iława
Wysłany: 24-03-2015, 12:26   
   Bolid: Seicento


Mam ten sam problem obecnie, moim zdaniem po prostu oryginalnie tam znajdują się zupełnie inne głośniki. W moim przypadku nawet nie widzę kabli które mógłbym jakoś podłączyć sensownie. Z lewej strony kilka wolnych kabelków, których nie ma jak podłączyć, nie pasują. Z prawej w ogóle nie ma kabli :D
Mógłby ktoś coś poradzić? Myślę, żeby je wstawić gdzieś indziej skoro nie pasują... tylna klapa bagażnika? Osobiście mam tylko 2 głośniki, ktoś coś może doradzić?
_________________
Kto chce, szuka sposobu, kto nie chce, szuka powodu.
 
 
Gurolsky 
nówka sztuka ;)

Wiek: 31
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 2
Skąd: Iława
Wysłany: 24-03-2015, 12:30   
   Bolid: Seicento


Mam ten sam problem obecnie, moim zdaniem po prostu oryginalnie tam znajdują się zupełnie inne głośniki. W moim przypadku nawet nie widzę kabli które mógłbym jakoś podłączyć sensownie. Z lewej strony kilka wolnych kabelków, których nie ma jak podłączyć, nie pasują. Z prawej w ogóle nie ma kabli :D
Mógłby ktoś coś poradzić? Myślę, żeby je wstawić gdzieś indziej skoro nie pasują... tylna klapa bagażnika? Osobiście mam tylko 2 głośniki, ktoś coś może doradzić?
_________________
Kto chce, szuka sposobu, kto nie chce, szuka powodu.
 
 
Rollo1323 
spamer team


Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 1131
Skąd: B-B/Székesfehérvár
Wysłany: 05-04-2015, 22:41   
   Bolid: Seicento Young


hmm ciekawe... ja mam głośniki o głębokości montażowej 44mm i wchodzi bez problemu, jedynie co to trzeba parę akrobacji przy samym wpychaniu pod deskę, a z tyłu sporo luzu nawet przy zastosowaniu gąbki wygłuszającej. także będzie to raczej sprawa wepchania tam tego :)
_________________
Mój Żółw :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum