FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie głośniczki pod sprzęt?
Autor Wiadomość
Mathewusz 
nówka sztuka ;)

Wiek: 29
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 13
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 31-03-2015, 15:18   Jakie głośniczki pod sprzęt?
   Bolid: Seicento Young 899


Witam,
okazyjnie niedawno kupiłem wzmaka od Alpine'a model MRP-300 (4 ohms: 50W x 4 (0.08% THD)). :wesoly: Na dniach też przerobiłem sobie radyjko na wyjścia RCA a od pewnego czasu leżą też niedokończone panele z mdf'u na przednie drzwi, i tu moje pytanie jakie głośniczki byście mogli mi w nie polecić? Myślę, że jakieś 16 albo 16.5 cm były by optymalne a tweetki albo wstawię w fabryczne dziury w desce albo podrzeźbię słupki. :roll: I też takie pytanie gdzie montujecie wzmacniacze?? Myślę że kwota jaką bym mógł rozdysponować to coś w okolicach 250- 300 zł
 
 
 
Ichtio 
Nałogowiec

Pomógł: 14 razy
Wiek: 29
Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 376
Skąd: Marklowice (SWD)
Wysłany: 31-03-2015, 20:08   
   Bolid: Fiat Seicento 900 Young


Głośniki w boczki to polecam odseparowane Hertzy 165mm :) Tweetery lepiej na słupek ale w desce też źle nie będzie :roll: Ja akurat wzmacniacz mam przykręcony w bagażniku... Pod siedzenie mi nie wszedł bo trochę gabarytu ma :P

Zrób też boczki na tył z MDF i wpakuj jajka Hertza albo dwódrożne 165 :cool: Będzie rewelka ;)
 
 
Mathewusz 
nówka sztuka ;)

Wiek: 29
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 13
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 31-03-2015, 22:36   
   Bolid: Seicento Young 899


Super, a z której serii byś polecił te hertze bo póki co mam w tylnej półce odseparowane cykadła od nich 13cm z serii DSK i w miarę fajnie chodzą ale sama półka to za mało :twisted:
 
 
 
alien_pila 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 21
Skąd: Piła
Wysłany: 04-04-2015, 15:35   Re: Jakie głośniczki pod sprzęt?
   Bolid: Fiat Seicento


Mathewusz napisał/a:
Witam,
okazyjnie niedawno kupiłem wzmaka od Alpine'a model MRP-300 (4 ohms: 50W x 4 (0.08% THD)). :wesoly: Na dniach też przerobiłem sobie radyjko na wyjścia RCA a od pewnego czasu leżą też niedokończone panele z mdf'u na przednie drzwi, i tu moje pytanie jakie głośniczki byście mogli mi w nie polecić? Myślę, że jakieś 16 albo 16.5 cm były by optymalne a tweetki albo wstawię w fabryczne dziury w desce albo podrzeźbię słupki. :roll: I też takie pytanie gdzie montujecie wzmacniacze?? Myślę że kwota jaką bym mógł rozdysponować to coś w okolicach 250- 300 zł


http://www.caraudiosklepy...odowe-p208.html

Dołóż troszke i kup to w zupełności ci wystarczy pod wzmacniaczem. resztę wywal i wygłusz drzwi. Wiem jak graja , bo mam.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum