FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
25.06.2009 Krynica Morska
Autor Wiadomość
Eldenor 
Y.M.C.A
Zielony


Wiek: 35
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Wrocław/Elbląg(NE)
Wysłany: 24-06-2009, 09:56   25.06.2009 Krynica Morska
   Bolid: Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD


Na Szybko zorganizowany mini spot w Krynicy Morskiej :)
Ustawiliśmy się z Karolem na SB że wybierzemy się jutro (25.06.2009) do Krynicy Morskiej. Jedzie z nami 'Krysia' a przed chwilą napisał do mnie 'blondas' że też chętnie wpadnie. Na miejscu bedzie czekać 'Gumiś666'.

Spotykamy się z Karolem i Krysią
w Elblągu o godzinie 10:00
ul. Płk. Dąbka 74 | Stacja Paliw BP

lub na miejscu w Krynicy Morskiej, będziemy się szukać tam via tel. Krynica duża nie jest.

Wszystkich Chętnym gorąco zapraszam nad nasze piękne morze :)
Cejrowski zawsze mówi że po drodze nie można ominąć Elbląga!

-----
Chętni na wyjazd:
- Eldenor
- kkkaaarrroo0lll
- Krysia
- blondas
- Guimiś666
 
 
 
 
karol 
wielbiciel cudzych kobiet ;)


Wiek: 35
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 757
Skąd: Elbląg
Wysłany: 24-06-2009, 14:27   
   Bolid: Fiat Seicento 1.1 SPI


Również zapraszam, bo pogoda ma dopisać :) I podziwiam dwie osoby Krysie i blondasa, że wyrazili chęć przybycia :)

Wpadłem na taki pomysł, że w tamtych terenach jest trochę zabytków i atrakcji, to możnaby to poodwiedzać, np. obóz w Sztutowie, przepompownia, kawałek dalalej śluzy, itd. . Ale to już jak reszta będzie chciała i o ile będzie, to pootwierane
 
 
blondas 
Podróżnik

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 549
Skąd: kocialin
Wysłany: 24-06-2009, 18:29   
   Bolid: seicento


do zobaczenia jutro w NE :grin:
 
 
Ciacho 
Skoda Lover

Wiek: 38
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2755
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 24-06-2009, 22:57   
   Bolid: Skoda Octavia II FL 1.6 TDI Greenline


no i kurna czemu ja mam tak daleko, na taki spocik doborowy to bym podjechał :)

ucałujcie Krysie ode mnie (każdy z osobna) :P
_________________

 
 
Izolda 
Ładny podpisik


Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 456
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-06-2009, 08:16   
   Bolid: Bojowe


Ciacho napisał/a:
no i kurna czemu ja mam tak daleko, na taki spocik doborowy to bym podjechał :)

ucałujcie Krysie ode mnie (każdy z osobna) :P



To nie fair, nie ?? się zbierają w ogóle nad morzem, nic nie pomyśla o tych co mają daleko :)
 
 
 
Eldenor 
Y.M.C.A
Zielony


Wiek: 35
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Wrocław/Elbląg(NE)
Wysłany: 26-06-2009, 21:24   
   Bolid: Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD


no i po spocie... Same atrakcje... włamania do seicento w 5 minut, .... Po Elbląsku :D
Czekam na fotorelację od Karola, Krysi i blondasa :)
 
 
 
 
karol 
wielbiciel cudzych kobiet ;)


Wiek: 35
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 757
Skąd: Elbląg
Wysłany: 26-06-2009, 23:12   
   Bolid: Fiat Seicento 1.1 SPI


Eldenor, ja powrzucam zdjęcia jeśli będę miał zgodę spotowiczów :)

Tak na początek, to chciałem podziękować wszystkim przybyłym :) Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie było bardzo fajnie i miło posiedzieć w dobrym towarzystwie.

Co do samej relacji, to spotkaliśmy się z Krysią w zaplanowanym miejscu i po krótkim telefonie do blondasa i jego żony wyruszyliśmy w trasę do Krynicy. Jechało się przepisowo, co zaowocowało spadkiem spalania w samochodzie Krysi z 6,5 (?) na 6,3l/100km (Tak jak Izie obiecane było przez Rafała, że odbędzie się bez szaleństw na drodze). Po dotarciu na miejsce zaparkowaliśmy koło plaży i poszliśmy do lokalu poczekać, na naszych drugich gości:) Oczekiwanie było krótkie, ledwie wypiło się małą fantę ;) Po dotarciu blondasa i jego żonki, udaliśmy się na poszukiwania jakiegoś wolnego miejsca do spania. Nie wiadomo jakim cudem ale prowadzący blondas trafił prawie dokładnie w to samo miejsce co Krysia kiedyś przyjeżdżała:) Po krótkim postoju i rozgoszczeniu się pojechaliśmy wszyscy do sklepu. Na parkingu Krysia uświadomiła nas jakimi małymi autami są seje, nie mogąc zaparkować za nami, bo miejsca brakło (szkoda, że nie zrobiliśmy zdjęcia). Po zakupach wróciliśmy do naszego tymczasowego lokum. Żona blondasa przygotowała nam pyszności na grilla:) Jej mąż rozpalił ognisko i zajął się grillowaniem. Trzeba przyznać, że kucharzem jest bardzo dobrym :) :oops: Po zjedzeniu i krótkiej namowie naszych gościu Rafał postanowił zostać ale było trzeba odstawić jego kolegę do domu więc wybraliśmy się na chwilkę do Elbląga. W drodze tak jak i poprzednim razem bez szaleństw raz tylko wyprzedziłem i zostałem wyprzedzonym ;/ Po krótkim pobycie w Egu, wyruszyliśmy w drogę powrotną, nie wiem czemu ale nawet dobrze się nie rozgościłem w fotelu, a już na mnie ludzie trąbili :( Przejechaliśmy nasze miasto i już na drodze szybkiego ruchu pokazaliśmy jak takie małe auto potrafi jechać. Tylko nie wiem dlaczego kierowcy trąbili i pokazywali gest "boli mnie głowa" :)) Jak dotarliśmy na miejsce, okazało się, że dwójka z naszych gości urządziła sobie drzemkę... najwidoczniej tak wolno jechaliśmy :-P Po krótkiej nieobecności w końcu wybraliśmy się na plaże:) Po drodze odwiedziliśmy jeszcze molo, gdzie nasi goście pojeździli sobie szybkimi autami :-P Krysi ta przejażdżka zwróciła się w 50% :] Postanowiła swoje szczęście wypróbować i pobiła rekord w "waleniu zwierzątek" (nie wiem jak to nazwać :oops: ) Pewnie dzieci do tej pory płaczą, że nie dają rady tego rekordu pobić :lol: W końcu dotarliśmy na plażę, trafiliśmy na piękny widok zachodzącego słońca :) (co się dalej działo, to chwilowo cenzura) Po powrocie ugościliśmy gości po elbląsku, Krysia była zadowolona, blondas myślę, że też... skoro już o nim mowa, to pomysły z jego opowieści stały się dla nas NE inspiracją i postaram się na 19 lipca przygotować taki numer, że uda mi się przebić te Twoje :cool: :-P Po opowieściach przyszła pora spania, tutaj też to pominę chwilowo ;-) Następnego dnia rano pożegnaliśmy się z dwójką naszych gości, szkoda że musieli wracać, a może uciekli, bo już nie mogli ze mną wytrzymać :?: ;( My z Krysią i Rafałem postanowiliśmy pojechać na wycieczkę do Sztutowa, wycieczka się udała, trochę pozwiedzaliśmy, poopowiadaliśmy sobie, itd. W drodze powrotnej postanowione zostało, że jedziemy na Piaski pooglądać stamtąd Frombork. Widok był ładny, pogoda jednak dopisywała, mimo braku słońca:) Krysia też utopiła moją ściągę na fizykę, pewnie dała mi w ten sposób do zrozumienia, że mam się uczyć, a nie ściągać i chyba jej posłucham :) Prawie już wracając dostaliśmy telefon, od Gumisia, że ma czas się spotkać. Umówiliśmy się, podjechał, posiedzieliśmy trochę, później oprowadził nas po swoim obozie. Pokazał swoje autko, sprzęt grający i po tym wszystkim wróciliśmy do Krynicy Morskiej. W drodze próbowaliśmy z Krysią dogadać się co do wymiany aut, do czasu najbliższego zlotu, ale nie udało się ;( :-P Po przybyciu, tuż przed wyjazdem zachciało mi się wejść i zobaczyć co się dzieje na forum, więc poszedłem do auta po laptopa i przez przypadek zatrzasnęły się kluczyki i po konsultacji z głównym mechanikiem (blondasem) zabraliśmy się do misji wydobycia.

Najlepsza do tego okazała się akcja na 3 noże :))
Jak postanowiliśmy tak i zrobiliśmy, szybka wyjęta :grin:
Skoro się zepsuło, to trzeba naprawić, obyło się bez zbędnych nitek, itd.
Co do samej wycieczki mieliśmy bardzo ładne widoki, mimo braku wakacyjnej pogody :)
(Rafał wybacz, Iza fotka dla Ciebie :oops: , mimo że nie mojego autorstwa, a Krysi)



c.d.n. po małej obróbce zdjęć i wyrażeniu zgody uczestników minispotu :wink:
 
 
Eldenor 
Y.M.C.A
Zielony


Wiek: 35
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Wrocław/Elbląg(NE)
Wysłany: 27-06-2009, 12:12   
   Bolid: Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD


Odwracając uwagę od dwóch osób (nie znam ich) które dokonują włamania do samochodu Marki Fiat Seicento :P
Zamieszczam zdjęcie ze specjalną Dedykacją dla Żony blondasa, która nie dowierzała, że na środku ulicy czy chodnika można spotkać rodzinę dzikich dzików :)


Moją odpowiedzią na Morskie zdjęcie Karola będzie widok zza pleców :)
Czyli Zalew Wiślany :)



Na sam Koniec jeszcze zamieszczam zdjęcie łobuza który zjadł Karola ściągę i na mnie nakrzyczał :)




----
Ps. Karol ja też mam :P

 
 
 
 
karol 
wielbiciel cudzych kobiet ;)


Wiek: 35
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 757
Skąd: Elbląg
Wysłany: 27-06-2009, 14:28   
   Bolid: Fiat Seicento 1.1 SPI


Ehhh.... wyprzedziłeś mnie z tymi dzikami :(

Kolejna porcja zdjęć:

Makieta obozu w Sztutowie... jak ktoś jeszcze nie był, a lubi historię, to polecam.





Następnie była wycieczka do Piasków na koniec Polski, blisko naszych sąsiadów Rosjan. Tutaj podziwialiśmy zalew i spotkaliśmy dziki :) Ciekawe jak długo kierowca VW nie mógł się dostać do swojego auta :))



Ten dzik reagował na gwizdanie i cmokanie jak piesek



A tutaj prawie cała rodzinka w komplecie :)



A tak nam Elbląg zalało :cry:


A poważnie fotka z naszej podróży powrotnej specjalnie dla Krysi zrobiona
 
 
Eldenor 
Y.M.C.A
Zielony


Wiek: 35
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Wrocław/Elbląg(NE)
Wysłany: 27-06-2009, 14:42   
   Bolid: Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD


kkkaaarrroo0lll napisał/a:
Makieta obozu w Sztutowie...

Zdjęcia wykonane spod rękawa, zakaz fotografowania :D
Wycieczkę po obozie naprawdę polecamy... Mało się zachowało ale chwyta za serce...

Tutaj już słabsze zdjęcie Makiety z bliska...



Jeszcze Frombork z bliska :)


No i nie wiem dlaczego zwróciłem na to uwagę.... ale poświęciłem temu czemuś kilka zdjęć :P co to jest... powie mi ktoś?

 
 
 
 
Izolda 
Ładny podpisik


Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 456
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27-06-2009, 19:15   
   Bolid: Bojowe


Karolu dziękuję za zdjęcie :*






A gdzie moje milion zdjęć dla mnie ?? :)
 
 
 
blondas 
Podróżnik

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 549
Skąd: kocialin
Wysłany: 28-06-2009, 09:24   
   Bolid: seicento


dzien wczesniej umylem autko i dlatego cala droge tak lalo ze wycieraczki nie nadarzaly!
na szczescie tuz za Gdanskiem przestalo padac!

przeplyniecie promem to tez frajda!

trzezwy szyper z wasem i do tego z poczuciem humoru to podstawa!

na miejscu dorwalismy sie do grilla jak szczerbaty do sucharow!
bylo pysznie!
2 fiaty prawie cento!

prawdziwe cento Eldenora i Karola

przygotowania do grilla

pozniej nastapila drzemka a po niej spacer i oczywiscie szalenstwo! czyli wbijanie malpom do glowy mlotkiem nowego rekordu ktorego szybko nikt nie pobije!

pozniej jako ze wychodzilo slonko i mimo poznej pory ja i Karol wzielismy "wspolna kapiel"

Krynica by night

bez piwa,forum i Krysi ciasta zyc sie nie da!
acha! i oczywiscie smacznego miesiwa z grilla

nazajutrz pogoda sprzyjala powrotowi...na promie spotkalismy paszaera na gape!

temu pasazerowi nie chcieli darowac i musial zaplacic!

dziekujemny za mila atmosfere i czekamy na nastepny spontan! :grin:
Agata&blondas
 
 
Eldenor 
Y.M.C.A
Zielony


Wiek: 35
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Wrocław/Elbląg(NE)
Wysłany: 28-06-2009, 10:59   
   Bolid: Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD


Dobra... to w Lipcu jedziemy zobaczyc Krynicę Morską z Punktu Widokowego w Fromborku ;)

Karol Wydało się... są Twoje zdjęcia :D
Jeszcze Tylko Gumisia Cento trzeba pokazać ;)
Do zobaczenia w Lipcu :)
 
 
 
 
blondas 
Podróżnik

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 549
Skąd: kocialin
Wysłany: 28-06-2009, 11:10   
   Bolid: seicento


Eldenor napisał/a:
w Lipcu jedziemy zobaczyc Krynicę Morską z Punktu Widokowego w Fromborku

konkretnie 19go?
 
 
Eldenor 
Y.M.C.A
Zielony


Wiek: 35
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Wrocław/Elbląg(NE)
Wysłany: 28-06-2009, 11:13   
   Bolid: Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD


Jak czas pozwoli to bardzo chciałbym się z wami tam wybrać :)
Moglibyśmy się ustawić na 18 Lipca w Elblągu i tego dnia trochę pozwiedzać, spędzić razem czas, a 19 lipca skupić się na MEGAzlocie :)
Co Wy na to? :)
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum