FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GPS do 1100
Autor Wiadomość
tuptus91 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Ruda ?ląska
Wysłany: 31-08-2008, 12:46   GPS do 1100
   Bolid: Seicento Brush 900


Witam,

Szukam jakiegoś dobrego GPS do 1100 zł. Słyszałem, że za tą cenę sa dobre NAVTOAD NR450BV co o nim myślicie, albo macie jakieś inne propozycje w tej cenie

Dziękuję i pozdrawiam
 
 
Czarny Mnich 
Nałogowiec

Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 123
Skąd: Tychy
Wysłany: 31-08-2008, 22:23   
   Bolid: Seicento 1.1 GO!


wes Garmina nuvi :) ja mam ale inny Model i zachwalam ;] http://www.allegro.pl/ite...gw_fv_raty.html polecam wujek ma i jest wypasny ;]
 
 
 
banan_wlkp 
Chiquita
Banana :)


Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 451
Skąd: Konin / Bydgoszcz
Wysłany: 01-09-2008, 00:58   
   Bolid: Fiat Seicento FUN (899cm3) / VW Bora 1.9 TDI


sam szukam teraz nawi, troche poczytalem, zasiegnalem jezyka u specjalistow i wyszlo tak, że przy wyborze bralbym pod uwage trzy firmy

Garmin
- dobre mapy, slabe odbiorniki, dosyc czesto gubiace sygnal
Mio - świetne odbiorniki, problem moze byc z mapami i ich poprawnym dzialaniem ale da sie zrobic
TomTom - bardzo dobre odbiorniki, czasem potrafia zgubic zasieg ale raczej od wielkiego dzwonu, nie ma problemu z mapami, dokladne i przejrzyste

ja wybralem TomToma
_________________



...Don't wanna be a hero
Just an everyday man
Trying to do the job the very best he can...

 
 
 
exdeath 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 17
Skąd: jestem ?
Wysłany: 01-09-2008, 06:59   
   Bolid: Nowe


hmm .... równie dobrze możesz wybrac urządzenie typu PDA na które wgrywasz sobie po prostu AutoMape , TomToma, Garmin Mobile XT 10 , MioMap v3 , NavNGo 8 ... i wiele wiele innych nawigacyjnych programów .... ja tak zrobiłem i jestem zadowolony :)
 
 
Czarny Mnich 
Nałogowiec

Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 123
Skąd: Tychy
Wysłany: 01-09-2008, 09:33   
   Bolid: Seicento 1.1 GO!


banan_wlkp napisał/a:
sam szukam teraz nawi, troche poczytalem, zasiegnalem jezyka u specjalistow i wyszlo tak, że przy wyborze bralbym pod uwage trzy firmy

Garmin
- dobre mapy, slabe odbiorniki, dosyc czesto gubiace sygnal
Mio - świetne odbiorniki, problem moze byc z mapami i ich poprawnym dzialaniem ale da sie zrobic
TomTom - bardzo dobre odbiorniki, czasem potrafia zgubic zasieg ale raczej od wielkiego dzwonu, nie ma problemu z mapami, dokladne i przejrzyste

ja wybralem TomToma


"dosyć czesto gubiące zasięg" Tu bym sie z Tobą niezgodził jesli chodzi o Garmina, mam go od ponad roku jeszcze nigdy mi niezgubił zasiegu zawsze full zasieg, Jedynie w Katowicach w tunelu ktory ma 1 km to zgubi, jak kazda nawigacja ale wyjade i juz po 5 sekundach wykrywa wiec ja sie z Tym niezgadzam o gubieniu i z czystym sumieniem moge polecic Garmina.O Mio napisze krotko i wiecej ma w sobie pierdół tym szybciej wyladuje w serwisie (kumpel ma i juz raz byl w serwisie bo softem cos było nie tak a teraz głosniczek mu niekiedy przerywa jak by gdzies styku niebyło :/ )
 
 
 
R_air_G 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 12
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 01-09-2008, 14:13   
   Bolid: Fiat Seicento Sporting Abarth


Ja mam PDA Mio A702 od grudnia zeszłego roku z wgraną AutoMapą 4 i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o nawigację. Nie wiesza się, nie gubi zasięgu także, tylko w pomieszczeniach często nie łapie ale autem w domu nie jeździmy :p Bo samo urządzenie jako telefon to dość kiepskie, ale też jakoś sobie radzę. Pewnie za jakiś czas kupię po prostu telefon a PDA będę jako navi tylko używał. Szczerze polecam więc ;)
_________________
R "air" G
 
 
banan_wlkp 
Chiquita
Banana :)


Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 451
Skąd: Konin / Bydgoszcz
Wysłany: 01-09-2008, 15:04   
   Bolid: Fiat Seicento FUN (899cm3) / VW Bora 1.9 TDI


Czarny Mnich napisał/a:

"dosyć czesto gubiące zasięg" Tu bym sie z Tobą niezgodził jesli chodzi o Garmina, mam go od ponad roku jeszcze nigdy mi niezgubił zasiegu zawsze full zasieg,


ja jezdzilem z kumplem ktory ma Garmina... sprobuj jechac w Bory Tucholskie, czy w okolice Jeleniej Gory, powiem Ci ze nieraz pokazywal ze jestesmy w polu, albo w jeziorze, po zatrzymaniu pojazdu po ok 20 sek wracal na trase

wiadomo jezdzac po miescie sygnalu nie gubi

nie wypowiadam sie natomiast co do PDA bo szukalem typowej nawi
_________________



...Don't wanna be a hero
Just an everyday man
Trying to do the job the very best he can...

 
 
 
exdeath 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 17
Skąd: jestem ?
Wysłany: 01-09-2008, 16:14   
   Bolid: Nowe


ja rowniez posiadam PDA Mio A702 i dla mnie jako telefon jest ok dzwoni , smsy ok :) powgrywalem co trzeba :) mam 4 systemy nawigacyjne :) nie ta mapa to tamta...ale AutoMapa na polske jest ok :) takze polecam :)
 
 
Czarny Mnich 
Nałogowiec

Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 123
Skąd: Tychy
Wysłany: 01-09-2008, 22:41   
   Bolid: Seicento 1.1 GO!


banan_wlkp napisał/a:
Czarny Mnich napisał/a:

"dosyć czesto gubiące zasięg" Tu bym sie z Tobą niezgodził jesli chodzi o Garmina, mam go od ponad roku jeszcze nigdy mi niezgubił zasiegu zawsze full zasieg,


ja jezdzilem z kumplem ktory ma Garmina... sprobuj jechac w Bory Tucholskie, czy w okolice Jeleniej Gory, powiem Ci ze nieraz pokazywal ze jestesmy w polu, albo w jeziorze, po zatrzymaniu pojazdu po ok 20 sek wracal na trase

wiadomo jezdzac po miescie sygnalu nie gubi

nie wypowiadam sie natomiast co do PDA bo szukalem typowej nawi


ja w swoim niezgubielm ani razu zasiegu moze jakis bład w mapie albo coś :)
 
 
 
banan_wlkp 
Chiquita
Banana :)


Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 451
Skąd: Konin / Bydgoszcz
Wysłany: 01-09-2008, 22:55   
   Bolid: Fiat Seicento FUN (899cm3) / VW Bora 1.9 TDI


bycmoze wadliwy jest sam odbiornik mojego znajomego, chociaz pytajac, czytajac ostatnimi czasy duzo ludzi narzeka na Garminy
_________________



...Don't wanna be a hero
Just an everyday man
Trying to do the job the very best he can...

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi - Mapa Forum