FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Montaż radyjka w kieszeni w drzwiach
Autor Wiadomość
amigo76 
nówka sztuka ;)

Wiek: 47
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 21-01-2009, 02:26   Montaż radyjka w kieszeni w drzwiach
   Bolid: 1100 MPI/2004


Witam. Zmieniłem radyjko ze starego poczciwego RADMORA 3016 ( niech sobie emeryt odpocznie w ciepełku na bazie w domku :) ) na ALANA 109 i tak się zastanawiam nad dobrym ukryciem tego radyjka tak żeby nie trzeba go było zabierać do domku ( RADMOR był w wykonaniu 2 czyli miał kieszeń tak jak kiedyś "zwykłe" radioodtwarzacze i nie było problemów z jego wyjęciem- antena i reszta kabli była zamocowana do kieszeni). Na jakimś forum znalazłem fotkę radyjka zamontowanego w kieszeni na drzwiach. ALAN jest na tyle mały że spokojnie tam wejdzie a dodatkowo od góry mozna go przykryć jakąś szmatką i jest pełen kamuflarz. Obsługa będzie w miarę wykonalna lewą ręką, kanału i tak się nie zmienia a głosność i SQL wyreguluję na wyczucie, nie patrząc na radyjko.Oczywiście zewnętrzny głośnik zamontowany pod konsolą i przedłużka do mikrofonu - pozostaje kwestia pociągnięcia kabli. Zauważyłem zaslepione prostokątne otwory w drzwiach i "framudze" i tu pytanie do znawców - czy mozna kupić takie oryginalne gumowe "tunele" do przeprowadzenia kabli tak jak jest w innych autach które mają np. głośniki zamontowane w drzwiach ??? W ASO gość w rozmowie telefonicznej stwierdził że "takie rzeczy tylko w Erze" ale przecież np. kable do elektrycznych szyb a takie chyba w Sejach bywały musieli jakoś bezpiecznie przeciągnąć. Może ktoś z was zna jakiś numer katalogowy albo fabryczną nazwę tego gumowego przepustu.
Jak tylko zrobi się cieplej i zamontuję sprzęcik to przedstawię fotki.
Myslę że to miejsce powinno uchronić radyjko przed zmianą właściciela, anteny ( President Indiana) i tak nie ukryję ale zamontowana " po mesku, w dziurce" od 3 lat jest na swoim miejscu :) .
 
 
Groszek 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 53
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 21-01-2009, 11:23   
   Bolid: SC Sporting 1.1 SPI 99'/Fiat 126p 86'


Ja mam zamontowane pod zwykłym radiem na tyle głęboko że tylko odpinam mikrofon i nic nie widać. Z tym że ja mam Alana 100+ więc już całkiem maleństwo :wesoly: , ale obsługa jak wspomniałeś - intuicyjna więc te miejsce bym proponował.
Co do tych gum to są takie na 100%. bo w sejach przecież były i szybki elektryczne i centralne zamki więc gdzieś te kable trzeba było przeciągnąć :D
_________________

 
 
 
strusPEDZIWIATR 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 9
Skąd: Łódz
Wysłany: 21-01-2009, 11:41   
   Bolid: sej 1.1 MPI


http://moto.allegro.pl/it...anda_punto.html

w dalszej kwestii nie pomogę cb mam zamontowane pod standardowym radiem
 
 
IKnife 
Nałogowiec


Pomógł: 5 razy
Wiek: 39
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 122
Skąd: Kosina/Łańcut/Rze
Wysłany: 21-01-2009, 12:47   
   Bolid: Seicento 899cm3


strusPEDZIWIATR napisał/a:
http://moto.allegro.pl/item527319491_tunele_na_kable_fiat_seicento_panda_punto.html

w dalszej kwestii nie pomogę cb mam zamontowane pod standardowym radiem


są też do dowstania w sklepach SZiK
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum