FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzone seicento do oceny
Autor Wiadomość
arex1515 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Witonia
  Wysłany: 10-08-2013, 12:08   Uszkodzone seicento do oceny
   Bolid: Corsa C


Witam. Jestem nowy na forum, więc przy okazji pierwszego posta pragnę się przywitać.
Zdążyłem się zorientować, że są tu spece, którzy nawet z foto potrafią sporo "wyczytać".

Link: seicento

Chodzi mi o ocenę, że tak to nazwę 'zgodności elementów'. Już na pierwszy rzut oka zwróciłem uwagę na literkę S na tylnej klapie. Czy jest ona w zgodzie z wyposażeniem/kolorem zderzaków?

Jestem młodym kierowcą. Zafascynowałem się seicento. Potrzebuję auta na dojazdy do szkoły, ale koniecznie ze wspomaganiem, dlatego akurat to ogłoszenie. Poziom uszkodzeń ocenię na miejscu z ojcem (pasjonat mechaniki samochodowej), ale potrzebuję argumentów do negocjacji ceny.
 
 
macher 
Moderator

Pomógł: 448 razy
Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 2148
Skąd: wioska wilków wlkp
Wysłany: 10-08-2013, 12:23   
   Bolid: były Seicento '99 900 + LPG, Panda 1100


Silnik 900 ze wspomaganiem- poduszką - pewnie sprowadzony z zagranicy.
Sama literka S nic nie mówi można np skompletować było tak younga w 1999 roku - sam brałem nowego i mogłem go skonfigurować jak bym chciał pod kolor zderzaki itp.
Cena 1700 zł wg mnie wysoka jak na ten rocznik plus uszkodzenia. Mojego jeden program sieciowy wycenił na 2500 a nie jest bity i też z gazem. No ale niech inni "twardogłowi" się wypowiedzą.
_________________
Hac не дoгoнят ...
 
 
arex1515 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Witonia
Wysłany: 10-08-2013, 12:46   
   Bolid: Corsa C


Dzięki za odpowiedź. W ogłoszeniu jest podane, że silnik to 1.1 a nie 0.9 ;) Przez telefon sprzedawca opuścił 200zł. Ja nie chciałbym dać za niego więcej niż 1200zł, ale czekam jeszcze na dalszą ocenę.
 
 
Pepiś 
Bywalec

Wiek: 39
Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 82
Skąd: SK / TOP / NO
Wysłany: 10-08-2013, 13:49   
   Bolid: Było : Seicento SX


sprawdz stan podlogi i progow oraz jak bagaznik wyglada czy nie ma dziur.silnik pali bez problemu? zawieszenie uszkodzone? felga krzywa? looknij sobie zebys nie musial wiecej wlozyc niz to wyglada ;)
 
 
 
arex1515 
nówka sztuka ;)

Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Witonia
Wysłany: 10-08-2013, 14:13   
   Bolid: Corsa C


Blacharkę oczywiście przejrzę dokładnie, zawieszenie też. Na takie rzeczy jak hamulce czy felgi to biorę poprawkę, bo wiadomo, że idealnie nie będzie. Tak jak zaznaczyłem w pierwszym poście, wszystko zrobimy z tatą we własnym garażu, więc tylko cena ewentualnych części bez robocizny.
Najbardziej newralgicznym elementem wydaje mi się pas przedni. Sądząc po foto będzie do wymiany.
Autko przejadę się obejrzeć jutro, a jak się uda to może jeszcze dziś wieczorem :)
 
 
Steffan 
Nałogowiec


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 868
Skąd: Łódź
Wysłany: 11-08-2013, 14:49   
   Bolid: e91


Parch jak siemasz :)) moim zdaniem wart max 1-1.2k :)) pewnie do tego szyby na korbę i total bieda :-P

Co do lakieru na zderzakach to na pewno były malowane bo całe są puszczone w lakier, a nie tak jak w serii powinno być z czarnymi 'listwami' i kratkami :mg:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum