FORUM SEICENTO Strona Główna FORUM SEICENTO
INTERNETOWE FORUM FIATA SEICENTO - dawne seicento.pl

FAQTANIE OC  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: szymonek
07-04-2007, 20:26
dojazdowka
Autor Wiadomość
drift
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-2005, 19:54   dojazdowka

mam gaz w swojm sc to plus problem jest z zapasem bo niema go gdzie wcisnoc a pianka do naprzawy przebitej opony nie zawsze pomaga. Ktos wie czy pasuje jakas dojazdowka do sc np ww golfa
ps.kolo od malca pasuje ale i tak jest duze, kazdy posadacz takiego auta sprzeda zapas gora za80zl
 
 
jerzyk 
Loża szyderców


Pomógł: 151 razy
Wiek: 46
Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 2692
Skąd: Łódź
Wysłany: 19-11-2005, 20:35   
   Bolid: Audi


jest sposób na umieszczenie normalnego koła w bagażniku sc, oczywiście klapa i półka będą się normalnie i bez problemów zamykać, a siedzenia będą normalnie zamknięte. Nie trzeba wykonywać żadnych przeróbek w aucie, a koło będzie normalnie napompowane. jeśli ktoś sobie życzy mogę wysłać fotki, bo opis może być trochę niejasny.
 
 
drift
[Usunięty]

Wysłany: 20-11-2005, 12:18   

jak mozesz to wklej je na forum ! z gory dzienki
 
 
jerzyk 
Loża szyderców


Pomógł: 151 razy
Wiek: 46
Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 2692
Skąd: Łódź
Wysłany: 21-11-2005, 11:28   
   Bolid: Audi


z umieszczeniem zdjęć na forum będzie problem, podeślij mi adres mailowy
 
 
drift
[Usunięty]

Wysłany: 22-11-2005, 21:09   

o to adres drift14@wp.pl wielkie diznki
 
 
Hellboy
[Usunięty]

Wysłany: 03-10-2006, 20:38   

Cytat:
jest sposób na umieszczenie normalnego koła w bagażniku sc, oczywiście klapa i półka będą się normalnie i bez problemów zamykać, a siedzenia będą normalnie zamknięte. Nie trzeba wykonywać żadnych przeróbek w aucie, a koło będzie normalnie napompowane. jeśli ktoś sobie życzy mogę wysłać fotki, bo opis może być trochę niejasny.

z chęcią obejrzę te fotki bo przymierzam się do zagazowania mojego seja
marcin.lodz@vp.pl
 
 
diter
[Usunięty]

Wysłany: 03-10-2006, 20:41   Re: dojazdowka

drift napisał/a:
mam gaz w swojm sc to plus problem jest z zapasem bo niema go gdzie wcisnoc a pianka do naprzawy przebitej opony nie zawsze pomaga. Ktos wie czy pasuje jakas dojazdowka do sc np ww golfa
ps.kolo od malca pasuje ale i tak jest duze, kazdy posadacz takiego auta sprzeda zapas gora za80zl


a ile razy potrzebowałes tej pianki w przeciagu roku? bo ja ani raz (odpukać). przez to nie woże koła. seryjny zapas wchodzi na styk bo bagaznika pod kątem. dojazdówka z golfa nie spasi bo to jest 4x100. chyba ze bedziesz woził komplet srub pływajacych :mrgreen:
 
 
michalhard 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 4
Skąd: Ruda ?ląska
Wysłany: 03-10-2006, 21:52   
   Bolid: Seicento 0.9 2000r + LPG


jak można to proszę o zdięcia jestem ciekawy jak wchodi michalhard@interia.pl

a tu jest rozwiązanie wedłóg mnie najlepsze http://moto.allegro.pl/sh...?item=131655149
_________________
MAYDAY WORLDCLUB
10.11.2006
SPODEK-KATOWICE
 
 
 
Hellboy
[Usunięty]

Wysłany: 03-10-2006, 22:18   

rozwiązanie niby dobre, tyle że kolejna stówka wylatuje z portfela :cry: a pewnych wydatków można przecież uniknąć...
 
 
miarkus
[Usunięty]

Wysłany: 04-10-2006, 13:09   

a co myslicie o tymczasowych wypelniaczach kola tzw. kola w sprayu? dobre to jest?
 
 
michalhard 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 4
Skąd: Ruda ?ląska
Wysłany: 04-10-2006, 13:25   
   Bolid: Seicento 0.9 2000r + LPG


miarkus napisał/a:
a co myslicie o tymczasowych wypelniaczach kola tzw. kola w sprayu? dobre to jest?



kupa w sprayu? ja bym tego osobiście nie użył słyszałem tu i tam ze to jest kupa
_________________
MAYDAY WORLDCLUB
10.11.2006
SPODEK-KATOWICE
 
 
 
xyz 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 04-10-2006, 17:09   
   Bolid: Sc 1,1 2000r + LPG + Dobry Basik :)


michalhard napisał/a:
miarkus napisał/a:
a co myslicie o tymczasowych wypelniaczach kola tzw. kola w sprayu? dobre to jest?



kupa w sprayu? ja bym tego osobiście nie użył słyszałem tu i tam ze to jest kupa

To żle słyszałeś jak masz jakiejś chu...ej firmu to i ja bym nie użył ale jak masz produkt wysokiej klasy to śmiało można używać. Mam kolege wulkanizatora i powiedział mi że śmiało można używac zapasu w sprayu, a poza tym testowano to kiedyś w auto świecie i też byli jak najbardziej za.
 
 
 
ZMIENNIK1313 
konto ograniczone

Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 25
Skąd: MAŁA WIE?
Wysłany: 04-10-2006, 18:37   
   Bolid: VOLKSWAGEN PASSAT 1.9TDI 110 2000ROK & sc 1,1


miarkus napisał/a:
a co myslicie o tymczasowych wypelniaczach kola tzw. kola w sprayu? dobre to jest?

na dłuższą metę to się nie sprawdza lepiej wozić zapas lub koło dojazdowe! pozdro!
Ostatnio zmieniony przez ZMIENNIK1313 04-10-2006, 18:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pablos110
[Usunięty]

Wysłany: 04-10-2006, 21:11   

ja na giełdzie kupilem dojazdowke 13 za 50 zl. pisze na nie lancia nowka jeszcze z "cyckami" giełda Miedziana Góra i co wazne nie przeplacasz i widzisz co bierzesz, mozesz "przymierzyc" . Pytam kolesia o dojazdowke do seja a koles- przeciez to jezdzi na dojazdowkach hee.
 
 
michalhard 
nówka sztuka ;)

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 4
Skąd: Ruda ?ląska
Wysłany: 04-10-2006, 22:48   
   Bolid: Seicento 0.9 2000r + LPG


xyz napisał/a:
michalhard napisał/a:
miarkus napisał/a:
a co myslicie o tymczasowych wypelniaczach kola tzw. kola w sprayu? dobre to jest?



kupa w sprayu? ja bym tego osobiście nie użył słyszałem tu i tam ze to jest kupa

To żle słyszałeś jak masz jakiejś chu...ej firmu to i ja bym nie użył ale jak masz produkt wysokiej klasy to śmiało można używać. Mam kolege wulkanizatora i powiedział mi że śmiało można używac zapasu w sprayu, a poza tym testowano to kiedyś w auto świecie i też byli jak najbardziej za.



jak uważasz spróbujesz to sie dowiesz :mg:
_________________
MAYDAY WORLDCLUB
10.11.2006
SPODEK-KATOWICE
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum